Strona głównaGryAktualnościDead by Daylight ma ponad 50 milionów graczy

Dead by Daylight ma ponad 50 milionów graczy

Behavious Interactive chwali się popularnością swojego multiplayera. Dead by Daylight osiągnęło właśnie bardzo imponujący kamień milowy.

Regularnie informujemy Was na Gaming Society, co ciekawego dzieje się w świecie Dead by Daylight. Do gry często trafiają nowe aktualizacje, efekty różnych crossoverów i uciekinierzy oraz zabójcy, których umiejętności potrafią mocno namieszać w mecie. Przez ostatnie lata DBD zebrało wokół siebie ogromną społeczność.

Zobacz: Elden Ring mógł zawierać bestiariusz

Od dłuższego czasu było jasne, że gra ma swoich stałych fanów, radzi sobie dobrze na Steamie i Behaviour jest na tyle zadowolne z jej popularności, żeby cały czas tworzyć nowy content. Dzięki ostatniemu ogłoszeniu możemy zdać sobie sprawę, jak duży sukces osiągnął ten wyjątkowy, niesymetryczny multiplayer.

Na swoim oficjalnym Twitterze DBD poinformowało, że gra ma ponad 50 milionów graczy. Przy okazji dowiedzieliśmy się również o Kickstarterze na grę planszową Dead by Daylight. Jak możecie się domyślać, cel w wysokości miliona złotych osiągnięto w zaledwie parę dni.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePC Gamer
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię