Strona głównaGryAktualnościPreorder Death Stranding dla PC dostępny na Steam

Preorder Death Stranding dla PC dostępny na Steam

Gracze na całym świecie rozpoczęli konsolową przygodę z Death Stranding, a tymczasem Kojima Productions uruchomiło możliwość składania preorderów na platformie Steam.

Tym samym informacje o wypuszczeniu pecetowej wersji gry Hideo Kojimy potwierdziły się już po kilku dniach od pierwszego ogłoszenia. Gra w wersji PC dostępna będzie na platformie Steam i, niestety, nie będzie tania. Strona, na której możemy składać przedpremierowe zamówienia głosi, że Death Stranding PC kosztuje 249 złotych. To tylko odrobinę taniej niż dostępna obecnie wersja na PlayStation 4. Nadal natomiast nie wiadomo kiedy dokładnie gra zagości na komputerach graczy. Steam ciągle podaje bardzo ogólnikowe “lato 2020”. Cała ta sytuacja to dla graczy jeszcze jedna informacja – gra nie będzie dostępna wyłącznie w sklepie Epic, a takie pogłoski krążyły jeszcze niedawno.

Gra, której pierwsze oceny i recenzje pojawiły się już w serwisie Metacritic, odbierana jest skrajnie różnie. Od nudnego symulatora chodzenia do gry ocierającej się niemal o dzieło sztuki. A czy Wy mieliście już okazję zagrać? Co sądzicie o grze?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię