Strona głównaKonsolePreordery PS5 z kolejnymi problemami. Gamestop.ie zrealizuje je w 2021

Preordery PS5 z kolejnymi problemami. Gamestop.ie zrealizuje je w 2021

Coraz więcej tropów potwierdza, że coś niedobrego dzieje się z preorderami PS5. Kolejny sklep ujawnia, że nie zdąży na premierę.

Jak do tej pory, dwa sklepy potwierdziły, że osoby czekające na PlayStation 5 i zamawiające konsole w przedsprzedaży, nie otrzymają ich od razu po premierze urządzenia. Teraz do tego grona dołącza irlandzki GameStop. Jednak tutaj sytuacja jest o tyle gorsza, że zamówienia będą realizowane dopiero w przyszłym roku.

PS5 GameStop Irlandia

GameStop usprawiedliwia to okolicznościami poza kontrolą firmy. Daje też klientom wybór – cierpliwe oczekiwanie na urządzenie lub anulowanie preorderu PS5. Klienci, którzy zdecydują się na pierwszą opcję muszą się jednak wykazać naprawdę dużą dozą cierpliwości, bo oprócz 2021 roku nie podano żadnych innych konkretów na temat daty realizacji zamówień. Poza tym, Sony bardzo późno zaczęło informować inne sieci sklepów o ilości dostępnych egzemplarzy konsoli dla danego punktu, więc historia może się powtórzyć. Nie wiadomo też do końca jak to będzie wyglądało na naszym rynku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię