Strona głównaGryPrime Gaming oferuje darmową zawartość do Fall Guys, GTA i LoL-a

Prime Gaming oferuje darmową zawartość do Fall Guys, GTA i LoL-a

Kolejny miesiąc, kolejne darmowe rzeczy do zgarnięcia w ramach Prime Gaming. Tym razem usługa oferuje kilka gratisów do popularnych multiplayerów.

Prime Gaming to dla weteranów Twitcha chleb powszedni. Każdego miesiąca dostajemy darmową subskrypcję do podarowania dowolnemu streamerowi. Oprócz tego abonament od pewnego czasu rozdaje darmowe gry oraz ekskluzywne przedmioty kosmetyczne.

Zobacz: Techland traci zasłużonego pracownika, odpowiedzialnego m.in. za Dying Light

Styczniowa oferta zyska sobie prawdopodobnie wielu fanów. Cały czas do odebrania jest zimowy zestaw do Fall Guys. W jego skład wchodzą trzy korony oraz specjalny, zimowy kostium.

Ponadto w ramach Prime można uzyskać kilka gratisów do GTA i League of Legends. Fani GTA Online odbiorą aż milion dolarów i Sonar Station. Jest to najwyraźniej niespodzianka z dla społeczności z okazji premiery nowego napadu. Riot ruszył z kolei z następną ofertą darmowych skin shardów do LoL-a. Co miesiąc gracze mogą dostać aż trzy shardy z losowymi skinami.

Najszybciej odebrać można wszystkie powyższe rzeczy na oficjalnej stronie Prime Gaming.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię