Advertisement
Strona głównaGryAktualnościPrince of Persia 6 – domena gry okazała się fałszywa. Teraz jest...

Prince of Persia 6 – domena gry okazała się fałszywa. Teraz jest na sprzedaż

Niedawno informowaliśmy Was o zarejestrowaniu domeny dla Prince of Persia 6. To rozbudziło w nas nadzieję, na kolejną odsłonę przygód Księcia. Okazuje się, że Ubisoft nie miał z tym nic wspólnego a domena została wystawiona na sprzedaż.

Na początku miesiąca informowaliśmy Was o zarejestrowaniu domeny dla gry Prince of Persia 6. Domena była zarejestrowana we Francji na Gandi.net i zawierała serwery DNS Ubisoft. Przez to wszystko wyglądało bardzo realnie. Teraz domena została wystawiona na sprzedaż.

Dzień po rejestracji domeny,  w miejscu rejestrującego zamiast Gandi.net pojawiło się GoDaddy. Wtedy sytuacja stała się podejrzana. Na dzień dzisiejszy domena princeofpersia6.com jest wystawiona na sprzedaż. Co więcej, żeby podnieść jej wartość sprzedający udostępniał ją na Facebooku, Twitterze i mediach. W opisie domeny możemy przeczytać:

Ta domena jest udostępniana w sieciach społecznościowych i serwisach informacyjnych na całym świecie. W ciągu kilku dni ma około 15 000 wyników w Google.

Krótko mówiąc nie jest to domena nowej gry z serii Prince of Persia. Chociaż faktycznie Ubisoft może pracować nad grą, to z pewnością nie wykorzysta tej domeny.

Jedyne co mogą zrobić fani serii to pocieszyć się materiałem z anulowanej Prince of Persia Redemption, o którym pisaliśmy w poprzednim artykule. Tak czy siak serduszko zabolało.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcedsogaming
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię