Advertisement
Strona głównaGryAktualnościDestiny 2 – nie możecie ukończyć zadania The Lie? Wiemy dlaczego

Destiny 2 – nie możecie ukończyć zadania The Lie? Wiemy dlaczego

Zła wiadomość dla graczy Destiny 2, chcących zrealizować wszystkie możliwe zadania. W zadaniu The Lie jest błąd, który powoduje, że nie można go ukończyć i odebrać świetnej nagrody.

Gracze Destiny 2 informują o błędzie, który sprawia, że nie ma możliwości  ukończenia zadania The Lie. Po tygodniu wspólnej gry i pracy nad ukończeniem najnowszej misji fabularnej w Destiny 2 część z graczy nie będzie mogła go zaliczyć. Ostatni krok misji zawiera błąd, który powoduje, że nie można uruchomić ostatniego zadania.

Zobacz: Terraria bije swój rekord popularności dzięki premierze nowego dodatku

Bungie potwierdziło problem w niedzielę wieczorem na Twitterze. Po wykonaniu części zadania The Lie gra kieruje nas do bunkra Rasputina na Księżycu, w celu aktywacji misji The Tyran. Część graczy została wtedy respawnowana niedanego Eris Morn w głównej strefie lądowania na Księżycu. Gdy tak się stanie, nie ma możliwości przejścia zadania. Należy wtedy spróbować załadować grę ponownie, jednak w wielu przypadkach nie rozwiązuje to problemu.

Na początku gracze myśleli, że jest to tajna zagadka wprowadzona do gry przez Bungie. Podobna była w Corridors of Time w poprzednim sezonie i udało się ją przejść wspólnie dzięki wątkowi na Reddit. W tym przypadku misja nie ładuje się poprawnie większości graczy, więc nie jest to raczej zamierzone działanie.

Zobacz: Valhalla – świeże informacje o rozwoju postaci, statku i najemnikach w nowym Assassin’s Creed

Deweloper potwierdził, że tym tygodniu zajmie się sprawą i na razie gracze powinni cierpliwie czekać. Jest to dość irytujące, bo za przejście zadania czeka nagroda w postaci legendarnej strzelby z Destiny 1. Co więcej, zadanie zdradza wiele informacji na temat Rasputina – sztucznej inteligencji, wokół której kręci się obecny sezon.

Tymczasem pozostaje czekać i zająć się czymś innym.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię