Strona głównaGryAktualnościPrince of Persia Piaski Czasu Remake – dzisiaj ogłoszenie?

Prince of Persia Piaski Czasu Remake – dzisiaj ogłoszenie?

Wygląda na to, że Ubisoft rzeczywiście pracuje nad Prince of Persia: The Sands of Time. Potwierdzają to liczne przecieki oraz falstarty sklepów internetowych, a także samego Ubisoftu.

Chociaż Ubisoft oficjalnie nie potwierdził, że pracuje nad Prince of Persia: The Sands of Time Remake, to możemy być niemal pewni, że tak jest. Jeszcze przed wrześniową prezentacją Ubisoftu, AndrewDTF zauważył baner w rosyjskim sklepie Uplay. Z kolei na Twitterze pokazało się nagranie banneru reklamowego.

Zobacz: Crysis Remastered – ray tracing na konsoli Xbox One X i Playstation 4

Kolejny przeciek pochodził z Amazona gdzie gra pojawiła się na liście dostępnych gier. Janson Scherirt z Bloomberga w podcastcie Triple Click powiedział, że Ubisoft planuje pokazać kilka nowych gier podczas dzisiejszej prezentacji. Wśród nich ma znaleźć się również Prince of Persia: The Sands of Time. Powoływał się przy tym na swoje źródła z Ubisoft.

Gra nie została jeszcze oficjalnie zapowiedziana i nie ma wyznaczonej daty premiery. Na Amazonie zastępczo była podana data 31 grudnia 2020. Jednak zostało to szybko usunięte. Możemy się jednak spodziewać, że jeżeli gra faktycznie zostanie dzisiaj ogłoszona, to na premierę nie będziemy musieli długo czekać.

Teraz pozostaje czekać do Ubisoft Forward, który startuje dzisiaj o 21:00.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię