Strona głównaWiadomościProducent Far Cry 5 przedstawia Boomera, najlepszego przyjaciela gracza

Producent Far Cry 5 przedstawia Boomera, najlepszego przyjaciela gracza

Far Cry 5 pozwoli na przyłączenie jednego spośród kilku dostępnych najemników. Jednak nie ma co ukrywać, że prawdopodobnie najczęstszym wyborem graczy będzie uroczy owczarek australijski o imieniu Boomer. IGN udostępniło film, na którym producent Phil Fournier opowiada o tym futrzastym kompanie.

Historia tego cudownego psiaka w filmie poniżej:

[you tube=xguCNHXlomc]

Wypowiedź Phila:

Kiedy wylądowaliśmy w Montanie, zauważyliśmy, że niemal każdy ma psa. Związek ludzi z psami jest bardzo silny dlatego uznaliśmy, że chcemy przenieść tę więź również do gry. Aby stworzyć psa, najpierw przeprowadziliśmy wiele badań dotyczących różnych ras. Ostatecznie podjęliśmy decyzję, że nasz psi bohater będzie mieszanką owczarka australijskiego z niebieskim heelerem i zaczęliśmy go tworzyć od podstaw definiując jego wygląd oraz zachowanie. To było niesamowite doświadczenie. Podczas badań technicy z zestawem mo-cap wchodzili w szereg interakcji z różnymi rasami psów. Największe wrażenie na wszystkich zrobił na nas właśnie pies Boomer, który jest owczarkiem australijskim.

Fournier opowiadał również w jaki sposób psi towarzysz będzie nam pomagał w walce:

Boomer potrafi bardzo dobrze skradać się. Możesz go wysłać przodem a on nie zostanie wykryty ponieważ wrogowie nawet nie wiedzą, że jest zagrożeniem. Chcieliśmy aby był przydatny i nie utrudniał rozgrywki. Jego największą zaletą jest umiejętność poruszania się po gęstym lesie i wykrywanie zagrożeń, nigdy nie wiadomo co czai się za kolejnym drzewem, może to być niedźwiedź a może NPC. Boomer idzie tuż przed tobą, a dzięki posiadaniu „szóstego zmysłu” wykryje każdego wroga. Gdy napotka coś niepokojącego szybko ostrzeże Cię warczeniem.

Czy Boomer ma szansę przyćmić swoją popularnością Ochłapa z serii Fallout? Tego dowiemy się po premierze Far Cry 5, która będzie 27 marca.

Źródło: wccftech

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię