Strona głównaEsportShowmatch na rzecz WOŚP podczas IEM Katowice 2018

Showmatch na rzecz WOŚP podczas IEM Katowice 2018

Wszystkich spragnionych CS-owych emocji pragniemy poinformować, że oprócz rozgrywek w ramach IEM Katowice 2018 czeka na nich dodatkowa atrakcja – Mecz o Superpuchar ESL Mistrzostw Polski 2018.

Spotkanie zaplanowano na sobotę, 3 marca i godzinę 11:00. Wezmą w nim udział drużyny ze ścisłego polskiego TOP-u – AGO Esports oraz Team Kinguin. Oprócz esportowych emocji, które pokazane zostaną na scenie głównej katowickiego Spodka, to spotkanie ma jeszcze jeden, szczytny cel – przekazanie kwoty 20.000 złotych na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ze spotkania będzie oczywiście prowadzona transmisja online, z komentarzem po polsku.

Spotkanie w ramach Superpucharu ESL Mistrzostw Polski można nazwać rewanżem za finał 15. sezonu Mistrzostw. Wtedy to bowiem zawodnicy Team Kinguin okazali się odrobinę lepsi od AGO Esports i po spotkaniu zakończonym rezultatem 2:1 zgarnęli główne trofeum Mistrzostw. Czy teraz uda im się powtórzyć ten wynik, czy jednak tym razem AGO zemści się za poniesioną wtedy porażkę? Tego nie wiemy, możemy być jednak pewni emocji na przynajmniej dwóch mapach, ponieważ spotkanie zostanie rozegrane systemem BO3.

Na koniec jeszcze ważna informacja dla fanów Team Kinguin – zespół wystąpi tam w nieco zmodyfikowanym składzie:

– Karol „rallen” Rodowicz
– Mikołaj „mouz” Karolewski
– Grzegorz „SZPERO” Dziamałek
– Kacper „Kap3r” Słoma
– Paweł „innocent” Mocek

Kto Waszym zdaniem tym razem będzie lepszy?

Źródło: ESL

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię