Strona głównaGryAktualnościProducentka Immortals Fenyx Rising od roku pracuje nad nową grą

Producentka Immortals Fenyx Rising od roku pracuje nad nową grą

Plotki o sequelu Immortals Fenyx Rising stają się coraz głośniejsze. Nowe źródło potwierdza, że producentka gry trzyma w rękawie asa. 

Immortals Fenys Rising pojawił się w sprzedaży w listopadzie 2020 roku i okazał się bardzo przyjemną niespodzianką dla fanów gier z otwartym światem. Nie był to może ogromny finansowy sukces Ubisoftu, ale po grze zostały bardzo dobre recenzje i pozytywne wrażenia wielu osób.

Zobacz: Twórcy Matrix Awakens twierdzą, że przejście na UE 5 było dość łatwe

Nadzieje na sequel ponownie rozgrzał w fanach Faizan Shaikh swoimi celnymi spostrzeżeniami opublikowanymi na Twitterze. Producentka Immortals od kwietnia 2021 roku pracuje nad nową grą, która może być kontynuacją poprzedniego projektu.

Jeżeli mielibyśmy poznać szczegóły sequela, może to nastąpić podczas zbliżające się pokazu Ubisoftu, który zapowiadał niedawno Tom Henderson. Nie wiemy, kiedy dokładnie ma nastąpić, ale kiedy wydawca wreszcie go zorganizuje, możemy spodziewać się wielu głośnych zapowiedzi.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię