Strona głównaGryAktualnościUragun - top-down shooter sci-fi warszawskiego studia Kool2Play już od dziś dostępny...

Uragun – top-down shooter sci-fi warszawskiego studia Kool2Play już od dziś dostępny na Steam

Gra od godziny 19:00 dostępna będzie w formie Early Access w cenie 59,99 zł. W planie jest długofalowy rozwój Uraguna na podstawie feedbacku społeczności.

Warszawa, 12 kwietnia 2022 – Niezależny producent gier, firma Kool2Play, ma przyjemność ogłosić, że ich futurystyczny top-down shooter Uragun ukazał się w formie Early Access na Steam. Gracze już mogą zapoznać się ze śmiertelnie groźnym, ale też niezwykle przyjaznym Mechem, który poszukuje swojego pilota w świecie opanowanym przez wrogie maszyny.

Po całkowitej przebudowie rozgrywki w 2021 r. związanej z dołączeniem do zespołu Game Directora – Frana Avilésa (odpowiedzialnego za sukces gry Deep Rock Galactic), Kool2Play może wreszcie zaprezentować swoją przepełnioną akcją futurystyczną grę z gatunku top-down shooter.

W grze Uragun wcielisz się w Mecha, który przebudził się, by odkryć, że świat został opanowany przez zbuntowaną sztuczną inteligencję. Poszukiwania twojego zaginionego pilota i zarazem przyjaciela zaprowadzą cię do różnych wyjątkowych miejsc, takich jak gorąca Barcelona, futurystyczny Hong Kong czy zaśnieżone górskie szlaki Ameryki Północnej. Aby przetrwać, będziesz musiał stoczyć liczne wymagające i dynamiczne walki. Rozwijaj swoje umiejętności i nowe rodzaje broni, od strzelb i karabinów automatycznych po plazmowe bumerangi i wyrzutnie rakiet, które zwiększą twoje szanse w starciu z przeciwnikami.

Uragun

W wersji Early Access gry na użytkowników czeka m.in. 25 misji toczących się w 3 zróżnicowanych lokacjach, ponad 10 typów przeciwników, walka z bossem i 3 mini bossami, których będziemy mogli pokonać 5 różnymi broniami (każda z dodatkowymi modyfikacjami) oraz 4 atakami specjalnymi. Grę kupić można poprzez Steam w cenie 59,99 zł a z okazji premiery twórcy przygotowali także nowy zwiastun. Na starcie gra dostępna będzie w polskiej, angielskiej i hiszpańskiej wersji językowej, z kolejnymi lokalizacjami sukcesywnie dodawanymi w trakcie rozwoju w wersji Early Access. Nie będzie to jedyna rzecz jaka wejdzie do gry podczas tego etapu a ci, którzy zdecydują się zakupić grę teraz nie zapłacą więcej za kolejne, dodawane aż do premiery pełnej wersji.

–  Early Access to dopiero początek, widzimy Uraguna jako longseller, tytuł, który z każdą kolejną aktualizacją będzie zdobywał nową grupę graczy – mówi Marcin Marzęcki, prezes Kool2Play. Nasz zespół już teraz ma wiele pomysłów na kolejne rozszerzenia contentu produkcji. O tym, które z nich zostaną zaimplementowane zadecyduje społeczność Steam. Po premierze gry i zebraniu feedbacku opublikujemy szczegółową roadmapę, która pokaże plan na kolejne usprawnienia i nową zawartość dla graczy.

Właśnie dlatego twórcy gry zapraszają wszystkich do dołączenia do oficjalnego serwera Uragun na Discordzie, gdzie można spotkać się z członkami społeczności, porozmawiać z producentami oraz podzielić się opiniami na temat gry. Każdy komentarz jest brany pod uwagę w dalszym procesie tworzenia Uraguna, każdy więc może przyczynić się do ostatecznego kształtu gry.

Co więcej, Uragun dostępny będzie także do sprawdzenia bezpośrednio przez międzynarodową społeczność gamingową podczas PAX East w Bostonie w dniach 21-25 kwietnia, gdzie obecni na evencie dziennikarze będą mogli porozmawiać z członkami ekipy Kool2Play o grze, zadać pytania i od razu przedstawić swój feedback.

Śledź grę w mediach społecznościowych: na Facebooku i Twitterze, oraz kanały Kool2Play: FacebookTwitter oraz Instagram. Więcej informacji o grze znajdziesz na Steam, stronie Kool2Play stronie gry. Fragmenty rozgrywki, zwiastuny i inne treści wideo można znaleźć na kanale YouTube studia.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię