Strona głównaEsportProfesjonalni gracze są wściekli po ostatniej aktualizacji CS:GO

Profesjonalni gracze są wściekli po ostatniej aktualizacji CS:GO

Minionej nocy firma Valve udostępniła aktualizację do Counter-Strike: Global Offensive. Oprócz dodania akcentów związanych z Halloween, wprowadza ona też spore zmiany w dźwiękach. To rozwścieczyło profesjonalnych zawodników.

Najnowsza aktualizacja CS:GO włączyła nowy system rozpraszania dźwięków (okluzji) dla wszystkich graczy. Poza tym domyślnie ustawiła wszystkim wyjście na słuchawki stereofoniczne (HRTF). HRTF nie jest niczym nowym, ale mechanizm nie był do tej pory używany przez zbyt wielu zawodników. Niemal wszyscy woleli stary system dźwięków, który nie wprowadzał takiego zamieszania i był bardziej precyzyjny. Dlatego te zmiany rozwścieczyły profesjonalistów.

– Zmieniacie rzeczy, które nie wymagają zmian […] to smutne, że robicie takie rzeczy tej grze, a nawet jesteście z tego dumni. Wykonujecie fatalną pracę z aktualizacjami gry. Nauczcie się czegoś od deweloperów Dota – napisał na swoim Twitterze GuardiaN z FaZe Clan.

Jednak nie był on jedynym zawodnikiem, który postanowił odnieść się do wprowadzonych zmian. Swoje 3 grosze dorzucił również Gabriel ‘FalleN’ Toledo, czyli jeden z najlepszych aktualnie zawodników świata i bardzo szanowany wśród społeczności gracz.

– Nie wiem jakie były intencje w związku ze zmianą dźwięków, ale na ten moment nie jest to dobra zmiana. Mam nadzieję, że wkrótce zostanie to zmienione – napisał w dość dyplomatycznym stylu kapitan SK Gaming.

O podobną delikatność wypowiedzi nie pokusił się Valde z North, który wprost napisał:

– Pierdolić Valve i tą gównianą aktualizację dźwięków!

No cóż, ale przynajmniej kurczaki mają dynie na głowie, prawda Valve?

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię