Strona głównaEsportVirtus.pro rozpoczyna walkę w kolejnym turnieju. Jutro startuje StarLadder i-League Shanghai

Virtus.pro rozpoczyna walkę w kolejnym turnieju. Jutro startuje StarLadder i-League Shanghai

Po rewelacyjnym występie Virtus.pro podczas Epicenter 2017 pora na kolejny turniej z udziałem Polaków. Poniżej przygotowałem wszystkie informacje, które ułatwią Wam oglądanie StarLadder i-League Shanghai, który startuje jutro o wczesnych godzinach porannych.

W turnieju, oprócz VP, bierze udział siedem ekip, podzielonych na dwie grupy:

Grupa A:

– HellRaisers
– Heroic
– Team Spirit
– TyLoo

Grupa B:

– Virtus.pro
– Flash Gaming
– HAVU Gaming
– Renegades

Jak widać, grupowym przeciwnikom Virtus.pro daleko do światowego topu, a i w drugiej grupie nie powinni oni być zbyt wymagający – może poza HellRaisers. A mając w pamięci sposób, w jaki Polacy na Epicenter 2017 pokonali FaZe Clan, czy byli o włos od wygranej w finale na SK Gaming, można po cichu liczyć na naprawdę doskonały wynik także i tym razem. Poza tym, Virtus.pro są przecież obrońcami tytułu z zeszłego roku z Kijowa. Jeśli chodzi o nagrody, to do podziału jest 150 tysięcy dolarów, z czego zwycięzcy zgarną 75 tysięcy dolarów, druga drużyna inkasuje 35 tysięcy, a trzecia – 15 tysięcy dolarów.

Śledzenie turnieju polskim fanom mogą nieco utrudnić godziny rozgrywania poszczególnych spotkań, ale przy odrobinie szczęścia Virtus.pro mogą grać o bardziej dostępnych porach. Turniej startuje w nocy z 1 na 2 listopada, a pierwsze spotkanie – między Heroic a Team Spirit – rozpocznie się o godzinie 3:00. Natomiast godzina pierwszego meczu VP, z formacją Flash Gaming jest bardziej łaskawa, bo będzie on rozgrywany o 12:00. Jeśli Polacy to spotkanie wygrają, to ich drugie spotkanie grupowe również będzie rozgrywane w godzinach późniejszych 3 listopada (9:00 lub 12:00), a kolejna wygrana pozwoli im z kolei na udział w jednym z półfinałów, rozgrywanych o tych samych godzinach w sobotę. W niedzielę natomiast zostaną do rozegrania: mecz o 3. miejsce o godzinie 7:00 oraz finał o godzinie 11:00.

Jak sądzicie, na którym miejscu Polacy uplasują się w chińskim turnieju? Swoje propozycje zostawiajcie w komentarzach.

Źródło: HLTV

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię