Strona głównaEsportProfesjonalny gracz rzucił najgorętszą pogodynkę świata, aby... więcej grać

Profesjonalny gracz rzucił najgorętszą pogodynkę świata, aby… więcej grać

Nie wiem czy znacie Yanet Garcię z Meksyku, która została okrzyknięta najgorętszą pogodynką na świecie, ale właśnie ją poznacie. Jeszcze do niedawna umawiała się ona z profesjonalnym graczem Call of Duty Douglasem 'Censor’ Martinem. Kilka dni temu związek się zakończył, bo 23-latek potrzebował więcej czasu na granie… 

Prawdę mówiąc, to nie wiem, jak mam to skomentować. W pełni rozumiem, że osiągnięcie czegoś wymaga ogromnych poświęceń i najprawdopodobniej Douglas ogrom czasu spędzał przez ekranem monitora, grając w Call of Duty. Ale żeby rzucać Yanet Garcię?! No sami zobaczcie. Wszystkie poniższe zdjęcia pochodzą z jej oficjalnego profilu na Instagramie.

Czemu para się rozstała? Mniej więcej rok temu Yanet postanowiła wrócić do Meksyku, aby kontynuować karierę modelki i pogodynki dla tamtejszej stacji telewizyjnej. Martin został w Nowym Jorku, gdzie do tej pory wspólnie mieszkali. Jednak 23-latek nie spodziewał się, że związek na odległość okaże się aż tak trudny. Chłopak w pełni poświęcił się profesjonalnej grze i nie miał czasu na regularne wizyty u swojej drugiej połówki. 

– Mam kontrakt i wynikające z tego zobowiązania. Nie chodzi o to, że tego nie chcę. Po prostu taką wybrałem ścieżkę kariery. Zrobię wszystko, aby zostać mistrzem – powiedział gracz na specjalnie nagranym z tej okazji materiale. 

Martin dodał, że różne godziny pracy i poświęcany czas na granie nie pozwalał mu się skupić na związku, a jego była już dziewczyna zasługiwała na coś lepszego. Dlatego nie miał wyboru i zdecydował się na rozstanie. Dobra informacja jest taka, że Yanet jest teraz wolna. Ktoś wie, ile kosztuje bilet do Meksyku?

[you tube=DEqVaPVnQwc]

Zobacz także: W Cyberpunk 2077 nie spotkamy Ciri z Wiedźmina

Zobacz także: Guralowi grożą coraz poważniejsze konsekwencje. Proponował seks 13-latce

Źródło: Lad Bible

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię