Strona głównaGryTwórcy PUBG rozpaczają, bo Monster Hunter: World wciąż na 1. miejscu bestellerów...

Twórcy PUBG rozpaczają, bo Monster Hunter: World wciąż na 1. miejscu bestellerów Steam [14-20 lipca]

Możliwe, że PUBG nie wróci zbyt prędko na szczyt rankingu najlepszych gier. Wszystkiemu winna gra akcji RPG z prehistorycznym klimatem, która znalazła się teraz na fali popularności.

Jest jeszcze za wcześnie, by otwarcie mówić o zakończeniu mody na PUBG. Wciąż jeden z dwóch najlepszych Battle Royale zajmuje wysoką pozycję wśród bestesellerów na platformie Steam. Wyprzedza go wyłącznie jeden tytuł – Monster Hunter: World. Na uwagę zasługuje fakt, że gra objęła prowadzenie na liście jeszcze przed swoją premierą. Dlatego całkiem możliwe, że ten stan utrzyma się przynajmniej przez 2-4 tygodni po jej oficjalnym debiucie.

Nieoczekiwanie GTA V ponownie wdrapało się na ostatnie miejsce podium. Niedługo przekonamy się czy to tylko jednorazowa akcja czy może mały comeback najlepiej sprzedającej się w historii gry na PC. Tuż za gangsterskim symulatorem Island of Nyne będąca kolejną wariacją trybu last man standing.

Sporo osób zdecydowało się zainwestować w Clicker Heroes 2, które wymaga od graczy naciskania tylko jednego przycisku. Najwyraźniej poruszająca fabuła i zaawansowana rozgrywka nie są najważniejszymi elementami decydującymi o zakupie. Oczko niżej znalazła się bardziej wymagająca gra sieciowa CS:GO. Od poprzedniego zestawienia awansowała o dwie pozycje, więc jest szansa na to, że wróci do łask graczy.

Na ostatnie 3 miejsca w rankingu załapały się Sim Tycoon Jurrassic World: Evolution, bajkowy dungeon crawler Enter the Gungeon i morski survival Raft.       

1. Monster Hunter: World
2. PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS
3. Grand Theft Auto V
4. Islands of Nyne: Battle Royale
5. Event Pass: Sanhok
6. Clicker Heroes 2
7. Counter-Strike: Global Offensive
8. Jurassic World Evolution
9. Enter the Gungeon
10. Raft

Źródło: guru3d.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię