Strona głównaGryAktualnościProject 007: IO Interactive szuka ludzi do pracy nad nową grą o...

Project 007: IO Interactive szuka ludzi do pracy nad nową grą o Bondzie

Studio IO Interactive wrzuciło na swoje strony kilka ogłoszeń z ofertami pracy nad nowym tytułem – grą z Bondem, zatytułowaną Project 007.

IO Interactive jest pewnie obecnie najlepiej znane z serii Hitman, ale w czasie kiedy oczekujemy na premierę Hitmana 3, deweloperzy nie zwalniają tempa. Jak wynika z ogłoszenia na stronie firmy, poszukuje ona osób do różnych zadań przy nowych projektach. Wolne posady to między innymi programista gameplay’u, producent i kilka innych. Łącznie poszukiwanych jest 10 osób, a wszystko w związku z nowym tytułem, który został ogłoszony jeszcze w listopadzie. Gra ma korzystać z engine Glacier, tego samego, którego użyto na potrzeby Hitmana 3. Gra powstaje na oficjalnej licencji i przy ścisłej współpracy z MGM oraz Eon Productions, firmami odpowiedzialnymi za kolejne filmy z Jamesem Bondem. Powinna to być zapowiedź tego, że otrzymamy wysokiej jakości grę AAA.

O samej grze póki co wiadomo niewiele. Co jednak wiadomo, to to, że Project 007 ma opowiadać historię o początkach pracy Jamesa Bonda i o tym, jak dostał swoją licencję na zabijanie. 

Zobacz: Hitman 3 na miesiąc przed premierą na kolejnym trailerze

Project 007 to pierwsza od dłuższego czasu gra z Agentem 007. Poprzednią było wydane w 2012 Legends. Jednak tamten tytuł nie doczekał się specjalnie ciepłego przyjęcia ani od graczy, ani od recenzentów. Oby w przypadku Project 007 było inaczej, aczkolwiek do premiery pozostało zapewne jeszcze kilka ładnych lat.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię