Strona głównaGryAktualnościHitman 3 na miesiąc przed premierą na kolejnym trailerze

Hitman 3 na miesiąc przed premierą na kolejnym trailerze

Do premiery finału serii Hitman pozostał zaledwie miesiąc. W oczekiwaniu na grę Hitman 3 możemy zobaczyć nowy trailer z fragmentami rozgrywki.

Hitman 3 będzie dostępny na PlayStation 4 i PlayStation 5 od 20 stycznia 2021. Nowy trailer natomiast prezentuje nam już teraz niektóre z lokacji, które tam odwiedzimy. Będzie to między innymi, utrzymana w starożytnych klimatach, lokacja w Anglii oraz wieżowce Dubaju. Przy okazji potwierdzono, że wersja na PS4 będzie w pełni kompatybilna z wersją z PS5, więc Ci, którzy będą chcieli zagrać na przykład za pomocą PlayStation VR, będą mieli taką możliwość już w tej “podstawowej” wersji gry.

Oprócz lokacji, na trailerze zobaczycie jak Agent 47 może wtopić się w otoczenie za pomocą przebrań oraz jak potężnym arsenałem broni będziemy mogli dysponować. Jednak zapewne nie wszystko zostało jeszcze ujawnione i IO Interactive ma kilka asów w rękawie, które ujawni przed premierą.

Zobacz: Hitman 3 eksluzywnie na Epic Games Store na PC

Przy okazji, blog PlayStation ujawnił, że gra będzie na PS5 korzystać z możliwości jakie oferuje DualSense. Jednym z przykładów ma być efekt Skupienia, który zwalnia czas gdy korzystamy ze snajperki. Jeśli delikatnie naciśniemy R2, palec natrafi na opór, który trzeba będzie pokonać by uruchomić efekt Skupienia. Gdy natomiast będziemy gotowi do strzału, dociśnięcie przycisku do końca wywoła efekt kliknięcia i wystrzału.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię