Strona głównaGryAktualnościProject 007 może być nawet całą trylogią poświęconą Bondowi

Project 007 może być nawet całą trylogią poświęconą Bondowi

IO Interactive zabiera się do roboty. Po latach przygotowań i niedawnym oddaniu Hitmana przyszedł czas na kolejny tytuł – Project 007.

Trzeba przyznać, że IO Interactive ma ostatnio ręce pełne roboty. Niecały tydzień temu światło dzienne ujrzał Hitman 3, a teraz w wywiadach słyszymy już o kolejnej produkcji studia.

Zobacz: Gabe Newell twierdzi, że Valve pracuje nad kolejnymi projektami

Chodzi oczywiście o Project 007. Dyrektor studia w wywiadzie dla duńskiej redakcji Dr.dk powiedział kilka słów o ich następnym projekcie. Będzie to oryginalna historia inspirowana filmami z Jamesem Bondem. IO nie planuje jednak opierać jej o żadnego z poprzednich aktorów i chcę stworzyć własną historię szpiegowską.

Wygląda na to, że twórcy mają bardzo ambitne plany względem tej gry. Hakan Abrak w pewnym momencie powiedział bowiem, że nietrudno sobie wyobrazić nawet całą trylogię gier w ramach nowego projektu.

W zeszłym roku zobaczyliśmy oczywiście tylko krótki teaser, a gra jest w bardzo wczesnym etapie produkcji. Dobrze jednak wiedzieć, że jest na co czekać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię