Strona głównaGryAktualnościEA niespodziewanie uruchamia testy swojej usługi grania w chmurze

EA niespodziewanie uruchamia testy swojej usługi grania w chmurze

Niespodziewanie i bez większej zapowiedzi Electronic Arts uruchomiło testy swojej własnej usługi grania w chmurze. Project Atlas, bo tak się właśnie nazywa, pozwala na sprawdzenie czterech gier ze stajni Elektroników.

W ostatnich miesiącach wiele mówi się o usługach streamowania gier. Wkrótce wystartuje Google Stadia, a i producenci konsol nowej generacji rozważają słabsze i tańsze wersje swoich urządzeń, które pozwalałby właśnie na uruchamianie gier na zewnętrznych serwerach. Tymczasem dość niespodziewanie Electronic Arts uruchomiło testy beta Project Atlas, czyli właśnie usługi strumieniowania gier.

Nad usługą ma pracować w Electronic Arts specjalny dział, który składa się z ponad 1000 osób. Już teraz można sprawdzić możliwości Project Atlas. Testy zostały uruchomione wczoraj i pozwalają na sprawdzenie czterech gier – FIFA 19, Need for Speed Rivals, Titanfall 2 oraz Unravel. Co ważne, można je uruchomić zarówno na komputerach, tabletach, telefonach komórkowych, a nawet telewizorach Smart TV. Dobór nie jest przypadkowy. Elektronicy chcą sprawdzić różne gatunki gier, o różnych sposobach grania i dynamice.

Jeśli chcielibyście dołączyć do testów Project Atlas, to musicie zapisać się do Testów Społecznościowych EA na oficjalnej stronie i liczyć, że zostaniecie zaproszeni do wypróbowania właśnie tej platformy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePolygon
Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię