Strona głównaWiadomościAkcesoriaProject Hazel: Razer potwierdził produkcję smart-maski

Project Hazel: Razer potwierdził produkcję smart-maski

Razer, słynący z produkcji akcesoriów gamingowych, w trakcie E3 2021 ogłosił niespodziewanie, że koncept maski Project Hazel, stanie się rzeczywistością.

CEO firmy Razer, Min-Liang Tan potwierdził, że Project Hazel pojawi się jeszcze w tym roku, pierwsze egzemplarze mają trafić do sprzedaży na początku 4. kwartału. Zapotrzebowanie na smart-maskę RGB jest tak duże, że Tan potwierdził, iż na starcie liczba dostępnych egzemplarzy będzie bardzo ograniczona.

Zobacz: Razer tworzy koncept… cyberpunkowej maseczki dla graczy

Nie potwierdzono co prawda żadnej konkretnej daty wypuszczenia na rynek, natomiast CEO firmy zapowiedział, że akcesorium będzie dostępne wyłącznie na stronie internetowej Razera. Sprzedaż ma się odbywać w partiach i według zapotrzebowania. Firma planuje stworzyć specjalną bazę danych chętnych, którzy będą informowani w miarę gotowości kolejnych partii produktu. Zapisać można się tutaj.

razer project hazel

Razer chwali się, że Project Hazel to “najbardziej smart maska na świecie”, z reużywalnym filtrem N95, wentylatorami, podświetleniem Chroma RGB, specjalną warstwą zapobiegającą osiadaniu pary wodnej oraz z wzmacnianiem głosu. Na instagramie można znaleźć specjalny filtr, który pozwala sobie wyobrazić jak będziemy wyglądać w takiej masce.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceIGN
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię