Strona głównaGryAktualnościAssassin’s Creed Valhalla – postarzona Eivor to zapowiedź kolejnego DLC?

Assassin’s Creed Valhalla – postarzona Eivor to zapowiedź kolejnego DLC?

Do sieci trafiła grafika koncepcyjna przedstawiająca postarzoną Eivor z Assassin’s Creed Valhalla. Gracze zaczęli zastanawiać się co może to oznaczać. Najbardziej liczą na kolejny DLC.

Niestety DLC jest jedną z najmniej prawdopodobnych możliwości. Autorem udostępnianej grafiki jest Daniel Atanasoc. Autor przedstawił naznaczoną przez ząb czasu Eivor. Postać jest wyraźnie starsza a jej twarz podkreślają liczne zmarszczki.

Gracze liczą na możliwość pokierowania starszą postacią w jednym z nadchodzących dodatków – akcja kolejnego ma dziać się wiele lat po wydarzeniach z podstawowej wersji gry. Jednak wygląda to bardziej na jeden z porzuconych przez twórców pomysłów lub jedna z wersji postaci jaka powstała przed ostatecznym umieszczeniem jej w grze.

Atanasov jest autorem grafik do rozszerzenia Gniew Druidów, którego recenzję możecie przeczytać w naszym serwisie. Ta jednak nie pojęcia się Eivor. Co więcej Ubi pokazywało już fragmenty kolejnego DLC, którego akcja będzie działa się w Paryżu. Tam postać nadal jest młoda.

Istnieje cień szansy, że może chodzić o następny DLC. Starsze wersje postaci widzieliśmy już w Syndicate oraz Revelations, możliwe zatem, że tym razem będzie podobnie. Gdy dowiemy się czegoś więcej damy znać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię