Advertisement
Strona głównaWiadomościAkcesoriaProject xCloud: kontrolery dedykowane usłudze dostępne w preorderze

Project xCloud: kontrolery dedykowane usłudze dostępne w preorderze

Firma 8BitDo na bazie swojego kultowego SN30 Pro opracowała nowe kontrolery SN 30 Pro for Xbox, dedykowane usłudze Project xCloud.

SN30 Pro for Xbox to ten sam design, który został wykorzystany w oryginalnym SN30 Pro, z dodanym mocowaniem dla smartfona. Można go zamówić na Amazonie w cenie 45 dolarów, a oficjalną premierę i wysyłkę do klientów zaplanowano na 21 września. Istnieje też możliwość zamówienia samego uchwytu za 15 dolarów – uchwyt ten wystarczy zamocować na zwykłym padzie dla Xboxa i również w ten sposób będziemy mogli cieszyć się grami usługi Project xCloud.

Project xCloud SN30 Pro

SN30 Pro for Xbox jest kompatybilny z wszystkimi urządzeniami opartymi o Androida – w tym tabletami. Jednak należy pamiętać, że maksymalna szerokość uchwytu to 86 milimetrów. Pad stworzony przez 8BitDo wykorzystuje wszystkie funkcje kontrolera Xboxa, włącznie z przyciskiem w formie logo, przyciskami pauzy i menu oraz oczywiście A, B, X i Y. Ma również podwójne triggery / bumpery, parę gałek i D-Pada. Będzie więc w pełni kompatybilny z wszystkimi grami w usłudze Project xCloud.

Zobacz: Microsoft xCloud ma dostać gry ekskluzywne

Oprócz pada, firma 8BitDo stworzyła oprogramowanie, które pozwala na dopasowanie funkcji każdego przycisku, jak również ustawienie czułości gałek i triggerów. Za jego pomocą można też tworzyć własne profile. Ładowanie odbywa się przez złącze USB-C i na jednym ładowaniu może działać 18 godzin.

Usługa Project xCloud jest aktualnie dostępna przez zaproszenie, ale powinna być ogólnodostępna pod koniec tego roku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGamespot
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię