Strona głównaWiadomościPromocja na komputer MSI Nightblade z GTX 1070 i procesorem Intel 7.generacji....

Promocja na komputer MSI Nightblade z GTX 1070 i procesorem Intel 7.generacji. Kupując teraz zaoszczędzimy prawie 3500 zł

Gaming z dużą liczbą fps-ów nie musi wymagać ofiar. Wystarczy tylko poczekać na odpowiednią promocję…

Po przetestowaniu MSI Nightblade MI3 zmieniliśmy zdanie o małych blaszakach. Te mimo mniejszego rozmiaru również dają porządnego kopa w grach. Stąd po zobaczeniu promocji w sklepie ibood.com postanowiliśmy przedstawić Wam świetną okazję na zakup gotowego desktopa z bardzo dobrym wyposażeniem.

Wspomniana oferta dotyczy nieco starszego wariantu modelu MSI Nightblade, jednak z podzespołami, którym nie straszne są wymagające gry. Pod kompaktową obudową znajdziemy procesor Intel Core i5-7300, kartę graficzną GTX 1070 z 8 GB VRAM, a także 8 GB pamięci RAM DDR4 oraz dysk o pojemności 1 TB. Rzec by można, że to idealna konfiguracja do gier, którą dodatkowo można rozbudować o RAM i SSD-ki.

Biorąc pod uwagę cenę zestawu 3900 zł, jest to naprawdę kusząca inwestycja, bowiem sam GTX 1070 kosztuje około 1900 zł. Nie zapominajmy również o rozmiarze komputera, który zajmuje bardzo mało miejsca. Toteż jeśli szukamy wydajnego desktopa o mniejszych gabarytach, to może warto dać szansę gotowcowi sygnowanemu gamingowym smokiem?       

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię