Strona głównaWiadomościPromocja na płyty główne Gigabite wyposażone w chipset X299. Można zgarnąć aż...

Promocja na płyty główne Gigabite wyposażone w chipset X299. Można zgarnąć aż do 80 euro na gry!

Gigabyte wystartował ze świetną promocją dla graczy. Dokonując zakupu jednej z najnowszych płyt głównych Gigabyte Aorus X299 można otrzymać w gratisie kilkadziesiąt euro do wydania na platformie Steam. 

Jeśli rozważacie zakup gamingowej płyty głównej, która obsługuje procesory Intel Core z serii X, to nie mogliście się wstrzelić w lepszy termin. Od 26 czerwca do 31 sierpnia Gigabyte do każdej płyty głównej rozdaje pieniądze do wydania na gry. Aczkolwiek pieniądze można otrzymał wyłącznie na platformę Steam w postaci Kodu Portfela Steam (Steam Wallet Codes). Działa to w sposób podobny, jak karty podarunkowe.

Aby wziąć udział w promocji należy zainteresować się konkretnymi modelami płyt głównych. Producent wyszczególnił 5 z nich, przy zakupie których możemy zgarnąć aż do 80 euro. W tym przypadku mowa o najlepszych i jednocześnie najdroższych wersjach AORUS GAMING 7 i 9 kosztujących 1000 oraz 2000 złotych. Poniżej podajemy spis wszystkich płyt głównych objętych niniejszą promocją:

  • X299 Aorus Ultra Gaming – bonus 60 euro
  • X299 Aorus Gaming 3 – bonus 40 euro
  • X299 Aurus Gaming 9 – bonus 80 euro
  • X299 Aorus Gaming 7 – bonus 80 euro
  • X299 UD4 – bonus 40 euro

Po wykonaniu zamówienia należy przejść na podstronę producenta sprzętu i zarejestrować go podając potrzebne do uwierzytelnienia dane. Tu między innymi chodzi o dane osobiste, informacje o zakupionym produkcie (w tym numer seryjny), a także dołączyć do zgłoszenia skan lub zdjęcie paragonu. Znajdziemy tam również krótką ankietę dotyczacą celu zakupu płyty głównej.    

 

 

Źródło: techpowerup.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię