Strona głównaWiadomościPrzeciek o nowej grze Star Wars! (możliwe spojlery)

Przeciek o nowej grze Star Wars! (możliwe spojlery)

W sieci pojawił się przeciek z odległej galaktyki. Informacje zawierają „prawdę” o historii, bohaterze i miejscu akcji nowej gry z uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Za sterami kolejnych Star Warsów stoi studio Visceral, odpowiedzialne między innymi za powstanie świetnego Dead Space’a. Dotychczas kosmiczny projekt był skrzętnie ukrywany przed wścibskimi mediami oraz graczami. Jedynym źródłem informacji o prowadzonych pracach było potwierdzenie ze strony EA oraz dosłownie kilkusekundowy fragment wideo z wczesnego stadium produkcji.

Nieco wiecej światła na tajemnicze Star Wars rzucają wiadomości uzyskane przez redakcję makingstarwars.net. Udało im się w jakiś sposób dotrzeć do akt sprawy i podzielić się nowinkami z resztą świata. Natenczas gra powstaje pod intrygującą nazwą „Project Ragtag„. Zawarta w niej historia ma być bezpośrednio związana z kinową odsłoną, a mianowicie akcja gry przeniesie nas do czasów między Nową Nadzieją a Imperium Kontraatakuje.

W grze wcielimy się w łowcę nagród – Dodgera – pracującego dla Jabby. Mając nad sobą takiego pracodawcę jak on, można domyśleć się, że zlecane zadania będą bardzo niebezpieczne. Na szczęście nasza postać nie ma problemów z obsługiwaniem szybkostrzelnych blasterów i świetlnego bicza (light whip). W trakcie wykonywania międzyplanetarnych misji przez przypadek zdobędziemy tajne informacje o śmiercionośnej broni Imperium. Wówczas kosmiczną codzienność szlag trafi i będziemy musieli zdecydować, co z tym fantem zrobić.

Jak wszyscy doskonale wiemy, przecieki nie zawsze oddają jakąkolwiek prawdę nt. realizowanych produkcji. Tym razem jest nie inaczej, dlatego traktujcie to bardziej jako ciekawostkę, aniżeli obietnicę.

 

Źródło: makingstarwars.net wccftech.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię