Strona głównaGryAktualnościPrzeciek ze sklepu Ubisoftu zdradza tytuł nowego Ghost Recona

Przeciek ze sklepu Ubisoftu zdradza tytuł nowego Ghost Recona

Wersja kolekcjonerska, której grafika krąży aktualnie po internecie, pozwala również potwierdzić kilka bardziej szczegółowych plotek, jakie ostatnio pojawiły się na Reddicie.

Całe dzisiejsze zamieszanie wokół nowego Ghost Recona wywołał poniższy screen.

View post on imgur.com

Na chwilę przed oficjalną zapowiedzią, poznaliśmy nazwę kolejnej odsłony serii oraz zawartość jej edycji kolekcjonerskiej. Na dzisiaj na 20:30 jest bowiem zapowiedziany World Premiere. Kanały Twitch i YouTube poświęcone Ghost Reconowi będą transmitować ogłoszenie nadchodzącej gry. Prawdopodobnie zobaczymy również fragmenty rozgrywki oraz poznamy datę premiery.

Zobacz: Aktualizacja Ghost Recon Wildlands zapowiedzią kontynuacji gry?

Wygląda jednak na to, że dzięki użytkownikom Reddita, dowiedzieliśmy się o kilku dodatkowych szczegółach. Poprzednie przecieki wspominały bowiem o kolekcjonerskiej wersji o nazwie „Wolves”. Jeżeli wierzyć ich dalszej treści, Ghost Recon ma po raz kolejny stawiać na czteroosobową kooperację. Nie ma jeszcze żadnych informacji o multiplayerze, ale w części fabularnej mamy stanąć przeciwko Cole D. Walkerowi, którego poznaliśmy w ostatnim dodatku do Wildlands.

Nie trzeba będzie długo czekać, żeby dowiedzieć się, ile jest prawdy w tych wszystkich plotkach. Już dzisiaj o 20:30 odbędzie się transmisja, która powinna powiedzieć nam dużo więcej o następnym Ghost Reconie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePolygon
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię