Strona głównaGryAktualnościPrzedmioty z serii Assassin's Creed pojawią się w Monster Hunter: World

Przedmioty z serii Assassin’s Creed pojawią się w Monster Hunter: World

Mieliśmy już crossover Monster Hunter: World z Wiedźminem 3, więc teraz Capcom stawia na kolejne uniwersum. W grze powalczymy za pomocą oręża i sprzętu znanego z serii Assassin’s Creed.

Dla wielu graczy Monster Hunter: World to jeden z mocnych kandydatów do gry roku 2018. Mnie osobiście ta gra do siebie nie przekonała, ale nie sposób odmówić Capcomowi ciężkiej pracy nad tym tytułem. Gracze bez przerwy otrzymują aktualizacje z nową zawartością, a kolejne właśnie lądują w grze.

Jeden z elementów aktualizacji to “Bayek Layered Armor”, którą będzie można wytworzyć do 10 stycznia, a elementy potrzebne do stworzenia zbroi będzie można otrzymać przez quest “SDF: Silent, Deadly, and Fierce”. Wiadomo na pewno, że dostęp do zadania będą mieli gracze konsolowi. Co z PeCetami? Tego na chwilę obecną nie wiadomo.

Jeśli to dla Was za mało, oprócz zbroi Bayeka będziecie mogli stworzyć sobie także “Kaptur Asasyna”. Tutaj również niezbędne będą elementy z questa SDF, więc aby w ekwipunku pojawiły się oba itemy, prawdopodobnie trzeba będzie ukończyć wspomnianego questa kilka razy.

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię