Strona głównaWiadomościPrzeżyj II edycję Comic Con Warsaw razem z ekipą Gaming Society

Przeżyj II edycję Comic Con Warsaw razem z ekipą Gaming Society

Comic Con Warsaw i gry w wydaniu Gaming Society? To będzie prawdziwa bomba z podwójnym Virtuix Omni jako wisienka na torcie! No a temat gamingu przecież idealnie komponuje się z komiksową oprawą. Opuszczamy zatem na kilka dni redakcyjne ciepełko, by razem z Wami grać, bawić się i doświadczać fantastycznej atmosfery.

Krótka piłka – co robicie 24-26 listopada? Będziecie gierczyć przy otwartym oknie, a może szykujecie się na niezapowiedzianą wizytę u teściów? Brrr, aż ciary przechodzą na samą myśl. Jeśli cenicie swój czas, to może warto wykorzystać go w sposób produktywny, który pozwoli rozerwać się i zatrzymać w pamięci niesamowite wspomnienia. Co Wy na to?

Nasza propozycja wiąże się z odwiedzeniem imprezy Comic Con odbywającej się po raz drugi w warszawskiej hali PTAK. Na okres trzech dni zostaniecie wciągnięci w wir atrakcji i rozrywki. Będziecie mogli spotkać swoje ulubione gwiazdy Hollywood i telewizyjne, a w tym z Gry o Tron, Dziennika Wampirów, Piratów z Karaibów, czy też Harry’ego Pottera. Do Warszawy przyjedzie również Pamela Anderson, która bez wahania uratuje Was, kiedy zaczniecie się topić w tłumie gości.

Ponadto powierzchnię 143 tys. m2 wypełni dziesiątki wystawców chcących pozbawić Was choć minuty życia. Przechadzając się po ogromnych halach w końcu traficie na nasz redakcyjny zespół, i co ważniejsze, na ogromne stoisko ze sprzętem czekającym na Wasze oczy, nogi i ręce.

Na naszym 130-metrowym stoisku przygotowaliśmy dla Was strefy do VR, klasycznego gierczenia i rajdowych akrobacji. Firmie Digital Vitra ukradliśmy z magazynu aż 2 platformy Virtuix Omni, które oferują najwyższe na rynku doznania VR (nasz test znajdziecie tutaj), Hyberbook Studio i VRTeam kilka worków urządzeń do wirtualnej rzeczywistości. Kiedy już zapragniecie wyjść z wymiaru cyfrowego, czekać na Was będzie odpicowany Symulator Rajdowy 3DOF Motion Sim od Magazyn Atrakcji. Wystarczy wygodnie się rozsiąść, zapiąć pas i można zacząć bić rekordy przejazdów w popularnych grach wyścigowych. Pełna hydrauilka fotela wprawi Was w niepowstrzymane fale uśmiechu, ale także miotać będzie na wszystkie strony, bowiem precyzyjnie oddaje zachowanie auta w grze.

Obyście szybko zregenerowali energię, bo to nie koniec atrakcji. Kilka kroków dalej kolejna strefa Free2Play od Hyperbook, gdzie byczyć się będzie 10 laptopów o potwornych osiągach. Na każdym kompie gier co nie miara, więc raz zasiadłszy zbyt prędko nie wstaniecie. Powstrzymywać Was przed tym będą wygodne fotele gamingowe AKRacing, na których można leniwie legnąć, a także krwiste akcesoria Bloody (myszki i słuchawki). Dookoła głowy błyszczeć będą monitory Digital Rent, prezentujące fragmenty Waszych uniesień i topowy sprzęt gamingowy. 

Ci z Was, którzy byli na poprzednim Comic Conie, mogą potwierdzić, że nie rzucamy słów na wiatr. Tym razem ma być 3x „W” – więcej, wygodniej i wspanialej. Zapraszamy na Comic Con Warsaw 2017. Widzimy się na na miejscu.

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię