Advertisement
Strona głównaWiadomościRozrywkaJest szansa na powrót Przyjaciół! Stacja myśli o odcinku specjalnym

Jest szansa na powrót Przyjaciół! Stacja myśli o odcinku specjalnym

Przyjaciele to do dzisiaj jeden z najlepszych i najbardziej popularnych seriali komediowych na świecie. Szóstka bohaterów znana jest niemal na całym globie. Niestety, kiedyś ich przygody musiały się skończyć. Teraz NBC myśli o wielkim powrocie w odcinku specjalnym.

Jest spora szansa, że Przyjaciele zjednoczą się po latach w odcinku specjalnym. Nad taką możliwością zastanawia się stacja NBC. Kevin Reilly przyznał, że trwają już nawet rozmowy z twórcami serialu i samymi aktorami. Jednocześnie dodał, że nie czas na nadmierną ekscytację. Nadal wszystko jest na etapie „może”. Na ten moment nic nie jest jeszcze pewne.

– Jest zainteresowanie każdej ze stron, a pomimo tego nie możemy połączyć tego zainteresowania i wcisnąć przycisku, który wszystko rozpocznie. Na dzień dzisiejszy to nadal tylko „może” – powiedział Kevin Reilly, dyrektor wykonawczy stacji NBC.

Ostatni, 10. sezon Przyjaciół, nadawany był w 2004 roku. Pomimo tego aż do 2015 roku przynosił on co roku miliard dolarów zysków. Dzięki temu każda z sześciu gwiazd – Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, David Schwimmer i Matthew Perry – otrzymywała z tego tytułu około 20 mln dolarów (każdy miał w kontrakcie zagwarantowane 2 proc. zysków). Powrót po tylu latach, nawet jeśli tylko na jeden odcinek, byłbym ogromnym wydarzeniem.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię