Advertisement
Strona głównaKonsoleSony rezygnuje z Destination PlayStation? Ważniejszy pokaz PlayStation 5

Sony rezygnuje z Destination PlayStation? Ważniejszy pokaz PlayStation 5

Sony co roku organizuje dla swoich partnerów handlowych imprezę o nazwie Destination PlayStation. W tym roku prawdopodobnie się nie odbędzie. Japończycy całkowicie skupiają się na prezentacji konsoli nowej generacji, która jest dla nich najważniejsze.

Destination PlayStation nigdy nie było imprezą, która budziła szczególne emocje wśród fanów i posiadaczy konsol Sony. To dlatego, że nie była organizowana dla nich. Nie jest to wydarzenie, na którym prezentowane są nowe gry lub urządzenia. To impreza dla partnerów handlowych, którzy poznają na niej plany Japończyków na najbliższe miesiące. Jednak w tym roku Destination PlayStation nie zostanie zorganizowane przez Sony.

Zobacz: Konsole nowej generacji mają być mocniejsze niż RTX 2080

Japończycy mieli powierzyć imprezę jednemu z głównych dystrybutorów. To dlatego, że działy PR-u oraz marketingu nie mają czasu na organizację wydarzenia. W tym momencie Sony całkowicie skupia się na premierze PlayStation 5 i jest to dla firmy sprawa absolutnie kluczowa, która nie może być zakłócana przez inne imprezy. Tym bardziej, że prezentacja konsoli również ma się odbyć w lutym. Co prawda nie zostało to jeszcze oficjalnie potwierdzone, ale kolejne źródło podaje taką właśnie informację.

Sony potwierdziło też, że drugi rok z rzędu nie pojawi się na E3. To właśnie Destination PlayStation jest jednym z powodów braku Japończyków w Los Angeles. Ich zdaniem luty jest dużo lepszym czasem na rozmowy z partnerami biznesowymi niż czerwiec, gdzie do najważniejszego okresu świątecznego jest już stosunkowo niewiele czasu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVGC
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię