Strona głównaWiadomościPS5 – megahity na 2021. Sony potwierdza premiery gier na kolejny rok

PS5 – megahity na 2021. Sony potwierdza premiery gier na kolejny rok

Jeżeli opublikowany przez Sony film potwierdzający premiery ekskluzywnych gier nie przekona Was do zakupu PS5, to nie wiem co Was przekona. 2021 zapowiada się przepysznie i soczyście.

Premiera PS5 już za rogiem a wraz z nią kilka grubych tytułów. Na pierwszy ogień pójdą Spider-Mam: Miles Morales, Demon’s Souls oraz Sackboy: Wielka przygoda. Jednak najlepsze Sony zostawiło na później. Przyszłoroczne premiery zapowiadają się bardzo grubo.

Zobacz: X-kom zapowiada opóźnienia w wysyłce konsol

W pierwszej połowie 2021 dostaniemy Gran Turismo 7, Ratchet & Clank: Rift Apart oraz Reurnal. W ciągu kolejnych sześciu miesięcy na półki trafi Horizon Forbidden West. Japończycy na razie nie zdradzają dokładnych dat premier, bo mogą przez ten czas stać się rzeczy nieprzewidywalne, które opóźnią premierę.

Eric Lempel, szef marketingu Sony Interactive Entertainment, potwierdził gigantyczne zainteresowanie nową konsolą.

Znaleźliśmy się w bardzo szczęśliwej sytuacji, w której popyt na PS5 jest naprawdę bezprecedensowy. Naszym celem było sprawienie, by debiut PS5 był jednym z najbardziej niezapomnianych premier w historii. Mam nadzieję, że nie zabrzmi to zarozumiale – po prostu, robimy to dla fanów PlayStation, bo tego właśnie chcą i od nas oczekują w oparciu o naszą długą historię.

Jak podaje Sony materiał wyglądałby inaczej, jednak z powodu pandemii nie można było przygotować jej w inny sposób.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię