Strona głównaKonsoleX-kom zapowiada opóźnienia w wysyłce konsol

X-kom zapowiada opóźnienia w wysyłce konsol

Opóźnień ciąg dalszy. Niektórzy gracze będą musieli najwyraźniej poczekać trochę na swoje PlayStation 5 lub Xbox Series X.

Ostatnie oświadczenie Sony w sprawie sprzedaży PlayStation 5 w dniu premiery narobiło sporo zamieszania na polskim rynku. Kolejnym sklepem, który zapowiedział opóźnienia w wysyłce konsol, jest X-kom.

Zobacz: Playstation 5 nie będzie natywnie wspierać rozdzielczości 1440p

Najnowsze informacje pochodzą z grupy na Facebooku PS5 Polska. Jeden z użytkowników opublikował tam powyższego maila od X-komu. Sklep poinformowano najwyraźniej, że w dniu premiery konsole fizycznie do nich nie trafią, co spowoduje opóźnienia w dostarczeniu ich do klientów. Zamówienia są realizowane chronologicznie, a nowy termin dostawy sprzętu nie jest jeszcze im znany.

Premierowa pula Xbox Series X została z kolei sprzedana. Kolejne dostawy mają dotrzeć do X-komu pod koniec listopada oraz w grudniu. Wtedy realizowane będą najpierw uprzednio opłacone zamówienia.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię