Strona głównaGryPUBG aktualizacja Sanhok - pojazd i nowa broń

PUBG aktualizacja Sanhok – pojazd i nowa broń

PUBG Corp zapowiedziało, że do Sanhok trafią dwa nowe dodatki i będą dostępne tylko na tej mapie. Firma zapowiada również, że teraz gra będzie aktualizowana o wiele częściej.

Na oficjalnym koncie na Twitterze PUBG Corp opublikował informację na temat nowej broni QBU. Zestaw DMR zastąpi Mini 14. Nowa broń podobnie jak Mini 14 korzysta z pocisków 5,56 mm jednak zadaje mniejsze obrażenia. Broń jest wyposażona w dwójnóg, który pomaga zmniejszyć odrzut w przypadku używania na daleki i średni zasięg oraz stabilizuje broń. Zgodnie z filmem, obrażenia zadawane przez nową broń będą najniższe ze wszystkich DMR, ale pociski będą miały większą początkową prędkość pocisku, co będzie przydatne przy strzelaniu na duże dystanse.

[you tube=p8xgfwNs0nk]

Kolejną nowością będzie samochód. Na szczęście nie jest to tuk-tuk, którego spodziewało się wielu graczy. Rony powinien pomóc poruszać się po górzystym terenie Sanhok. W tym pickupie zmieści się czterech graczy, dwóch w kabinie oraz dwóch na pace, dzięki czemu mogą osłaniać tyły.

[you tube=eJptwgu6pac]

Wielu graczy zarzuca deweloperowi, że zajmuje się dodawaniem nowych rzeczy zamiast skupić na poprawieniu wielu błędów w grze. Niedawno studio było zmuszone do wydania szeregu poprawek w celu rozwiązania problemów wynikających ze złą optymalizacją serwerów do Sanhok. Jest to problem, którego PUBG Corp nie zataja przed graczami i zgadza się z krytyką i przeprasza.

Jednocześnie wydaje oświadczenie:

Naszym celem jest zapewnić jak najlepsze doświadczenie z rozgrywek Battle Royale. Aby to zrobić musimy stworzyć wiele ulepszeń oraz poprawić wydajność a to wymaga dodatkowych poprawek.  Naszymi priorytetami są poprawienie wydajności serwera, wydajność gry po stronie graczy oraz zapobieganie oszustwom.

Jak oceniacie tą aktualizację? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: twitter

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię