Strona głównaGryPUBG Corp otwiera nową stronę internetową o nazwie “Fix PUBG” i bierze...

PUBG Corp otwiera nową stronę internetową o nazwie “Fix PUBG” i bierze się do roboty

Najwyraźniej twórcy PlayerUnknown’s Batllgrounds mają dosyć ciągłego narzekania graczy. Nie dziwię się. Gdybym ciągle słyszał “naprawcie PUBG” albo “wasza gra jest martwa, bo nic nie robicie” to pewnie też bym nie wytrzymał. Może nowa strona internetowa “Fix PUBG” pomoże. 

Strona od razu zdradza nam, dlaczego powstała: 

– Naprawcie PUBG to zdanie, które słyszymy ostatnio bardzo często. Błędy, problemy z wydajnością i usterki ograniczają prawdziwy potencjał PUBG. Postanowiliśmy w końcu coś z tym zrobić. FIX PUBG to miesięczna kampania, która ma na celu dostarczyć poprawki, o które prosiliście – możemy przeczytać na stronie. 

Część osób może powiedzieć, że czas na takie działania był pół, a może nawet i rok temu i pewnie mieliby oni rację. Z drugiej strony na pewno każdy zna powiedzenie, że lepiej późno niż wcale, więc lepiej cieszyć się, że w końcu PUBG Corp bierze się do roboty niż narzekać, że dopiero teraz. 

Na stronie znajdziemy całą mapę z planowanymi zmianami i poprawkami. Plan cały czas będzie aktualizowany. Dodawane będą kolejne elementy, a już wykonane będą znikać z listy. Każdy punkt ma też określony termin realizacji. Niektóre zmiany mają być wprowadzone jeszcze w tym miesiącu, a na inne poczekamy nawet do października lub dłużej.

Źródło: Kotaku

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię