Strona głównaGryAktualnościPUBG: Koniec sezonu 9. to także koniec popularnej mapy

PUBG: Koniec sezonu 9. to także koniec popularnej mapy

Autor PUBG potwierdza, że 9. sezon wkrótce się skończy, a co za tym idzie – z gry zniknie jedna z bardziej oryginalnych map.

Sezon 9. w PUBG wystartował w październiku, a wraz z nim w grze pojawiła się mapa Paramo. W przeciwieństwie do innych map z gier z gatunku battle royale, Paramo należała do map dynamicznych, co oznacza, że z każdą rozgrywką mogła wyglądać nieco inaczej – za sprawą znajdującego się na niej wulkanu. Teraz jednak twórcy ogłosili, że nie będzie ona dostępna w nieskończoność.

PUBG Paramo

Paramo ma zniknąć jak tylko zakończy się sezon 9. Tak podaje oficjalne konto gry na Twitterze. Nie ma jeszcze oficjalnej, konkretnej daty kiedy to się stanie, ale z informacji na stronie gry można wywnioskować, że rankedy Sezonu 9. zakończą się 16 grudnia – wtedy to powinny wystartować okresowe prace porządkowe na serwerach.

Zobacz: PUBG dostanie tryb z 60 FPS-ami na PS4 Pro i Xbox One X

Jeśli to oznacza koniec Paramo, to graczom zostają jeszcze około dwa tygodnie zabawy. Na szczęście w grze ostatnio pojawiło się także kilka nowości i poprawek, takich jak wzmocnione bronie czy możliwość strzelania w trakcie prowadzenia pojazdów. A wśród tych ostatnich – rower górski.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię