Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077 dostanie tryb fotograficzny

Cyberpunk 2077 dostanie tryb fotograficzny

Niech pierwszy rzuci telefonem, kto nigdy nie publikował zdjęcia z filtrami. Tryb fotograficzny w Cyberpunk 2077 ma wyglądać wyjątkowo… i mieć filtry.

Większość graczy po prostu oczekuje, że Cyberpunk 2077 będzie wyglądał świetnie. Ale według zapewnień CD Projekt RED, tryb fotograficzny gry ma być jeszcze bardziej wyjątkowy. Twórcy opublikowali trailer, który zdradza szczegóły tego trybu i kilka trików, jak będziemy mogli podkręcić swoje zdjęcia.

Wśród opcji, które mają nam pomóc ulepszyć zdjęcia, zrobione w grze, znajdą się między innymi – rodzaj aparatu, pole widzenia, głębia obrazu, auto-focus, poza postaci, spojrzenie w kamerę, wyraz twarzy, ekspozycja na światło, aberracja chromatyczna oraz naklejki. 

Zobacz: Preordery Cyberpunka 2077 przebijają inne gry CD Projekt RED

Trailer sprawia wrażenie, że niemal każdy moment gry będzie się idealnie nadawał do zrobienia zdjęcia. Czy Cyberpunk 2077 stanie się pod tym względem godną konkurencją dla Spider-Mana: Miles Morales, ktory niedawno zyskał podobną funkcję? Wygląda na to, że nowa generacja gier może pod tym względem wyznaczyć nowe standardy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię