Advertisement
Strona głównaGryAktualnościPUBG dostępne za darmo

PUBG dostępne za darmo

Przez najbliższe 3 dni gra PlayerUnknown’s Battlegrounds jest dostępna na Steamie za darmo. Jeśli jakimś cudem nie mieliście jeszcze okazji w nią zagrać, to teraz jest ku temu świetna okazja.

W ten weekend, czyli już od dzisiaj (5 czerwca) gra PUBG będzie dostępna całkowicie za darmo na Steamie. To doskonała okazja, aby sprawdzić jedną z najpopularniejszych produkcji Battle Royale. I chociaż H1Z1 i wiele innych tytułów było przed PlayerUnknown’s Battlegrounds, to właśnie tę produkcję można uznać za matkę i ojca gatunku Battle Royale.

Jeśli jakimś cudem jeszcze nie graliście w PUBG i nie chcecie wydawać ponad 70 zł na zakup gry, która może Wam się nie spodobać, to już teraz możecie ją zainstalować za darmo. Twórcy przygotowali promocję, w ramach której tytuł przez cały weekend jest dostępny do ogrania za darmo. W ten sposób uzyskacie dostęp do pełnej wersji gry, między innymi z meczami rankingowymi czy odświeżona mapą Vikendi. Nie będziecie mieć dostępu tylko do jednej rzeczy – wewnętrznego sklepu z elementami kosmetycznymi.

PUBG za połowę ceny

Ale to nie koniec. PUBG nie tylko jest przez weekend dostępne za darmo, ale zostało również przecenione. Grę możecie w tym momencie kupić za jedyne 36,49 zł, czyli za połowę normalnej ceny (72,99 zł). Dlatego czym prędzej instalujcie PUBG. Sprawdzajcie czy Wam się podoba. Jeśli się zakochacie, a jest na to spora szansa, to za niewielką kwotę możecie kupić grę, która zajmie Was na wiele, wiele godzin.

Wiem, że wiele gier Battle Royale było popularnych przed PUBG (np. H1Z1), ale to właśnie ta produkcja prawdziwie spopularyzowała ten gatunek. W szczytowym momencie (styczeń 2018) średnia liczba graczy dochodziło do poziomi prawie 1,6 mln. Co prawda tytuł ma już swoje 5 minut za sobą i aktualnie średnio na serwerach przesiaduje około 240 tys. osób, to nadal jest to po prostu dobra gra. Oczywiście jeśli lubicie gatunek Battle Royale. Tym bardziej, że sporo się w PUBG w ostatnim czasie zmieniło.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię