Advertisement
Strona głównaGryAktualnościW PUBG pojawiły się tajemnicze totemy, jedzenie i balony

W PUBG pojawiły się tajemnicze totemy, jedzenie i balony

PUBG Mobile wzbogaciło się o nowy tryb „Przygody w dżungli”, w którym z kolei pojawiły się tajemnicze totem, jedzenie, a także balony na gorące powietrze.

PUBG Mobile, czyli mobilna wersja popularnej gry z gatunku Battle Royale, wzbogaciła się o nowy tryb „Jungle Adventure Mode”, czyli „Przygody w dżungli”. Ta wprowadza nowe elementy na mapie Sanhok, a także zupełnie nowe mechaniki. Rzecz w tym, że nie każdy będzie miał szybką okazję zagrać w nowym trybie, ponieważ szansa na trafienie na niego jest losowa. W sumie tryb wprowadza trzy nowości: totemy, jedzenie z dżungli oraz balony na gorące powietrze.

  • Totemy – Tryb przygodowy w dżungli dodaje tajemnicze totemy do mapy Sanhok w PUBG Mobile. Dają one graczom różne „błogosławieństwa”. Wyróżniamy trzy rodzaje totemów: Totemy Mocy, Totemy Strategiczne i Totemy Ochronne. Pozwalają one graczom odpowiednio naprawiać hełmy i kamizelki, przywrócić energię i przywrócić zdrowie. Gracze mogą znaleźć totemy rozrzucone po mapie i modlić się, gdy są obok nich.
  • Jedzenie z dżungli – gracze, którzy wpadną w tryb przygodowy Dżungli Sanhoka, znajdą specjalne owoce na całej mapie. Mogą plądrować i spożywać te owoce, aby doświadczyć mistycznych efektów. Jednak efekty mogą być zarówno pozytywne, jak i negatywne. Istnieją losowe wzmocnienia i osłabienia, które pozwolą graczom przywrócić zdrowie lub energię, wyczuć krople powietrza lub wywołać zawroty głowy.
  • Balony na gorące powietrze – Ten nowy pojazd pozwoli graczom obserwować pole bitwy z nieba i zyskać przewagę nad wrogiem.

Tryb przygody w dżungli został już dodany do mobilnej wersji PlayerUnknown’s Battlegrounds zarówno w wersji na Androida, jak i Apple iOS. Mapa z nowymi mechanikami waży 142 MB. Jak już wspominałem – trafienie na ten tryb jest losowe. Jeśli będziecie mieli szczęście, to napis „Jungle Adventure” pojawi się w prawym, dolnym rogu ekranu. To oznacza, że możecie szukać totemów, jedzenia z dżungli, a także balonów na gorące powietrze.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię