Strona głównaWiadomościHardwareNVIDIA zapowiada specjalną transmisję dotyczącą GeForce RTX 30.

NVIDIA zapowiada specjalną transmisję dotyczącą GeForce RTX 30.

12 stycznia ma odbyć się konferencja NVIDII, na której mają zostać zaprezentowane mobilne układy graficzne GeForce RTX 30.

Co jest pewną nowością konferencję poprowadzi Jeff Fisher Senior Vice President of NVIDIA PC Business. Ma on zaprezentować nowości związane z mobilnymi układami graficznymi GeForce RTX 30, dla komputerów przenośnych z procesorami AMD Cezanne (Ryzen 5000), Intel Comet Lake oraz Tiger Lake.

Co więcej, NVIDIA ma zaprezentować GeForce RTX 3060 12 GB, który to ma trafić do sprzedaży pod koniec stycznia. Nowy GeForce RTX 3060 12 GB ma być bezpośrednim konkurentem AMD Radeon RX 6700, który podobnie jak karta graficzna Nvidii, ma pojawić się na sklepowych półkach pod koniec stycznia. Możliwe, że zostanie zaprezentowany na targach CES 2021, które będą odbywały się w drugim tygodniu stycznia.

Rodzina mobilnych kart graficznych NVIDII ma składać się z następujących modeli, RTX 3080, RTX 3070 oraz RTX 3060. Dwa najmocniejsze układy graficzne mają wykorzystywać rdzeń GA104, a kolejne GA106, identycznie przedstawia się sytuacja w kartach graficznych dla komputerów stacjonarnych.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię