Strona głównaWiadomościPustynna mapa w PlayerUnknown’s Battlegrounds zostanie pokazana za tydzień

Pustynna mapa w PlayerUnknown’s Battlegrounds zostanie pokazana za tydzień

Gracze na całym świecie ze zniecierpliwieniem czekają na nową mapę w PlayerUnknown’s Battlegrounds. Pustynna lokacja była już prezentowana na wielu zrzutach ekranu, ale za tydzień po raz pierwszy zobaczymy ją na filmie. Wiemy, dokładnie kiedy to się stanie.

Wprowadzenie nowej mapy w PUBG to bardzo ważna informacja dla wielu graczy. To w końcu jeden z najpopularniejszych tytułów na świecie, który sprzedał się w ponad 22 mln egzemplarzy i dobija już do 3 mln jednocześnie grających użytkowników. Kiedy zatem zastąpi pokaz? Gameplay z nowej mapy zostanie zaprezentowany dokładnie 7 grudnia 2017 roku na corocznym The Game Awards. Informacja została potwierdzona przez Geoffa Keighleya na Twitterze.

Do tej pory zaprezentowano jedynie zrzuty ekranów, ale już po nich było widać, że mapa prezentuje się ciekawie. Co prawda będzie to lokacja pustynna, ale nie zabraknie też miast i miasteczek, mostów, a nawet terenów wodnistych. Co prawda teren ma być bardziej otwarty i płaski niż na pierwszej mapie, ale w końcu musi być jakieś urozmaicenie.

Niestety, nadal nie wiemy kiedy mapa pojawi się w samej grze. Bluehole obiecali, że finalna wersja gry, oznaczona jako v1.0, zostanie udostępniona jeszcze przed końcem roku. To właśnie w niej ma pojawić się nowa lokacja, nowe bronie, a także możliwość pokonywania przeszkód lub efektownego wyskakiwania przez okna.

Źródło: GameSpot

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię