Strona głównaGryQ.U.B.E. ULTIMATE BUNDLE oraz Blazing Sails za darmo

Q.U.B.E. ULTIMATE BUNDLE oraz Blazing Sails za darmo

Epic Games w tym tygodniu przygotował dla graczy dwie propozycje z czego jedna zawiera w sobie bogaty pakiet wersji oraz DLC.

Q.U.B.E. ULTIMATE BUNDLE to przygotowana z okazji dziesięciolecia gry zestaw. W skład, którego wchodzą:

  • U.B.E. Original game (2012)
  • U.B.E. Director’s Cut (2014)
  • U.B.E. 2 Deluxe Edition zawierający wszystkie DLC

Q.U.B.E. to oparta na fizyce gra logiczna, pełna zagadek środowiskowych. Zestaw pobierzecie wchodząc TUTAJ.

Blazing Sails to dynamiczna gra PvP o piratach. Stwórz własnego wilka morskiego oraz potężny okręt i baw się ze znajomymi. W grze dostępne są różne tryby rozgrywki, mapy oraz bronie i okręty. Jak czytamy w opisie gry:

W Treasure Hunt wraz z załogą musisz odnaleźć na wyspie skrzynie pełne skarbów! Skarby można złożyć w jednej z dwóch baz na środku mapy, aby otrzymać w zamian złoto. Zwyciężysz, jeśli zbierzesz więcej złota niż przeciwna drużyna!

Tryb Battle Royale stanowi wyjątkową odsłonę tego gatunku. Ciesz się wybuchową mieszanką rozbojów na suchym lądzie i epickich bitew morskich! Załatw wszystkie pozostałe ekipy, aby zgarnąć zwycięstwo.

Masz już dość poszukiwania skarbów? Żaden problem! W zupełnie nowym trybie Galleon Conquest możesz wskoczyć w sam środek akcji. Przeżyj prawdziwie filmowy abordaż na OGROMNYM galeonie! Likwiduj piratów, zatapiaj statki i zdobywaj flagi, aby wygrać!

Aby pobrać tytuł należy wejść TUTAJ.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię