Strona głównaGryAktualnościQuake 2 – rozszerzona reedycja już dostępna

Quake 2 – rozszerzona reedycja już dostępna

Klasyka z dawnych lat powraca do łask. Quake 2 jako reedycja został udostępniony na platformach Nintendo Switch, PC, PlayStation 5 i PlayStation 4. Tytuł dostępny jest także na konsolach Xbox w usłudze Game Pass.

Quake 2 to jedna z pierwszych gier jakie katowałem na swoim pierwszym komputerze. Teraz jest znakomita okazja, żeby sobie przypomnieć lata młodości, dzięki wydanej właśnie reedycji gry.

Co ciekawego dostajemy w tym wydaniu?

  • Obsługa rozdzielczości do 4K* i szerokich ekranów
  • Ulepszone modelami
  • Ulepszone animacje wrogów i efekty brutalności
  • Ulepszone i odtworzonymi zachowaniami SI
  • Ulepszone przerywniki filmowe, dynamiczne i kolorowe oświetlenie, antyaliasing i głębię ostrości
  • Oryginalną ciężką rockową ścieżkę dźwiękową od Sonic Mayhem i nie tylko
  • Tryb wieloosobowej współpracy

Quake II zawiera oba oficjalne pakiety misji: „The Reckoning” (18 poziomów kampanii i 7 map do deathmatchu) oraz „Ground Zero” (15 poziomów kampanii i 14 map do deathmatchu).

  • Pakiet misji: The Reckoning
  • Pakiet misji: Ground Zero

Zagraj w nowe rozszerzenie „Call of the Machine”

Nowa zawartość do gry Quake II od MachineGames oferująca 28 poziomów kampanii i 1 mapę do deathmatchu dla wielu graczy. W głębi przestrzeni Stroggów znajduje się Machina – osobliwość zdolna do załamania rzeczywistości. Walcz w czasie i przestrzeni, by odnaleźć Strogg-Makera, zniszczyć go i zmienić los człowieka i maszyny.

Do tego tryb kooperacji dla 4 graczy w sieci lub na podzielonym ekranie. Możliwość gry do 16 graczy online z obsługą botów.

Rozegraj kampanię i wszystkie rozszerzenia w trybie kooperacji lub zmierz się w bezpośrednich starciach ze znajomymi w trybie wieloosobowym bez względu na platformę, której używają. Rozgrywka międzyplatformowa jest wspierana na PC (z obsługą kontrolera), Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5 oraz Nintendo Switch. Co więcej, oryginalna ścieżka dźwiękowa z Quake’a II pojawi się jeszcze w tym roku na płycie winylowej, poprzez naszego partnera muzycznego, Laced Records. Więcej informacji o albumie i możliwości zamówienia go w przedsprzedaży znaleźć można pod adresem www.lacedrecords.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię