Strona głównaKonsolePS5 Slim – do sieci wyciekło pierwsze zdjęcie urządzenia

PS5 Slim – do sieci wyciekło pierwsze zdjęcie urządzenia

Wielu graczy wstrzymuje się z zakupem konsoli PS5 licząc, że nowa wersja urządzenia będzie rewolucją. Patrząc jednak na zdjęcie jakie trafiło do sieci, pod względem wizualnym nie będzie wielkich zmian.

Nowa wersja PS5 nadal będzie zbudowania niczym lodowa kanapka – dwa wafelki i w środku lód, tyle, że czarny zamiast białego. Nowa wersja urządzenia będzie nieznacznie mniejsza od pierwowzoru, więc określanie jej mianem Slim może być nieco na wyrost. Zresztą zobaczcie zdjęcie jakie pojawiło się w na forum A9VG.

Nowe PS5 przypomina wyglądem wersję Digital. Mamy dwie płetwy oraz czarny plastik. W odróżnieniu jednak od obecnej konsoli, nowa ma podzielone boczne panele. Sugeruje się, że jeden z nich może być zdejmowany i umożliwiać podłączenie napędu. Według użytkownika BwE_Dev nowe PS5 ma być niższe o 5 cm od oryginału oraz nieco cieńsze. Co więcej, front miałby zostać pozbawiony gniazda USB-C.

Na pocieszenie – możliwe, że jest to jedna z grafik koncepcyjnych a nie finalna wersja konsoli. Teraz musimy czekać na oficjalną informację od Sony.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię