Strona głównaWiadomościQuantum Error, będzie dostępne również na konsoli Xbox Series X

Quantum Error, będzie dostępne również na konsoli Xbox Series X

Quantum Error to nowa gra małego studia Indie TeamKill Media. Gra ma być kosmicznym horrorem. Tytuł ma też zostać wydany na Xbox Series X

Zaprezentowany trailer nie wiele zdradza na temat fabuły czy nawet rozgrywki, ale deweloperzy pokusili się o słowne przedstawienie zarysu fabularnego, więc możemy tylko domyślać się, jak będzie wyglądała rozgrywka. W dużym skrócie – ośrodek badawczy Monad Quantum nagle staje w płomieniach na skutek ataku o nieznanym pochodzeniu. Do walki z płomieniami zostajesz wysłany ty i twój kolega Shane Costa. Wasza misja wydaje się bardzo prosta, uratować jak najwięcej osób z palącego się ośrodka. Niestety nie wszystko idzie zgodnie z planem i musicie stawić czoła nieznanemu.

Fabuła więc wydaje się bardzo standardowa, tylko w tym przypadku otrzymamy strażaków z giwerami. Zapowiadana gra ma być FPS-em. W tej zapowiedzi interesujące jest co innego. Gra zapowiedziana jest na konsolę Xbox Series X, nie ma tam żadnej wzmianki o słabszej wersji Series S. Czyżby twórcy stwierdzili, że słabszy Xbox nie poradzi sobie z ich tytułem. Dodatkowo twórcy już wcześniej bardzo przychylnie wypowiadali się o Playstation 5 i o tym, jak dzięki jej mocy obliczeniowej są w stanie tworzyć nowe gry. Czyżby czekała na nas nowa kontrowersja, że nie wszystkie tytuły ukażą się na słabszą konsolę Microsoftu.

Tytuł ten poza konsolą Xbox Series X zadebiutuje również na Playstation 5 oraz Playstation 4.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię