Strona głównaGryAktualnościThe Elder Scrolls Online – będzie działać tak dotychczas

The Elder Scrolls Online – będzie działać tak dotychczas

Microsoft wykupił ZeniMax Media, spółkę matkę Bethesda Softworks. Tym samym pod znakiem zapytania stanęła przyszłość niektórych produkcji. Nowy właściciel zapewnia, że w The Elder Scrolls Online nic się nie zmieni.

Po wczorajszym ogłoszeniu, że Microsoft wykupił ZeniMax Media, a tym samym Bethesda Softworks, w sieci pojawiło się wiele postów od pracowników obu firm – Todda Howarda, Philla Spencera i Pete’a Himesa. Nawet John Carmack zabrał głos w sprawie.

Zobacz: GTA przeniesione do “realu” jako serialowa parodia

Tymczasem wielu graczy wciąż ma pytania dotyczące gier Bethesdy i ewentualnych zmian, które zostaną prowadzone, zwłaszcza w przypadku gier wydanych na PalyStation. Odpowiedź na część z nich została udzielona przez oficjalne konto The Elder Scrolls Online.

Zobacz: RTX 3090 – zaskakujące wyniki testów najmocniejszej karty z rodziny 3x

Chcę poświęcić tę chwilę, aby zapewnić społeczność Elder Scrolls Online, że gra będzie nadal wspierana tak jak dotychczas. W pełni spodziewamy się, że będzie rosła i prosperowała na każdej z platform, które obecnie utrzymujemy.

Zgodnie z zapowiedziami, nie jest to niespodzianka. Microsoft też raczej nie ma powodów, dla których miałby zakończyć działanie tak długo działającej gry MMO, która dostępna jest na Steam, Stadia, macOS, Xbox, PS4 i docelowo na PS5. Jednak dobrze jest usłyszeć ze źródła, że nie ma się czego obawiać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię