Strona głównaGryAktualnościRainbow Six Siege bez trybu Battle Royale

Rainbow Six Siege bez trybu Battle Royale

Gracze mogą odetchnąć z ulgą, do Rainbow Six Siege nie trafi tryb Battle Royale. Przynajmniej tak zapewnia dyrektor kreatywny gry, Ubisoft nie ma zamiaru mieszać do tego swojej pierwszoosobowej strzelanki.

Xavier Marquis, dyrektor kreatywny Rainbow Six Siege podczas jednego z wywiadów zapewnił, że do ich tytułu nie trafi nigdy tryb Battle Royale. Gdy został zapytany czy jest tym zainteresowany odparł:

Nie, wcale nie jestem zainteresowany Battle Royale. Gatunek wykonuje dobrą robotę, ale to nie jest Siege. Rainbow Six Siege opiera się na rzeczywistości i prawdziwych operacjach CQB. Zawsze jest to grupa przeszkolona do obrony określonego miejsca i grupa interweniująca przeszkolona do zastraszania i pokonywania zagrożenia. To jest właśnie Siege. Myślę, że gatunek Battle Royale jest zbyt duży i nie jestem pewien, czy będzie to plus dla tej gry. Więc spróbujemy różnych rzeczy, ale nie tego.

Podobne zdanie ma również reżyser Rainbow Six Siege, Leroy Athanassoff:

W tej chwili nie ma planów dodania trybu Battle Royale. Ale chcemy, aby nasze wydarzenia były ważnym narzędziem do eksperymentowania z grą.

Zobacz: Szkolna drużyna CS:GO przypadkiem dostała się na profesjonalny turniej Rainbow Six

Wczoraj ogłoszono, że ekipa odpowiedzialna za Rainbow Six Siege zostanie podzielona na dwa zespoły. Każda z grup otrzyma do wykonania zestaw zadań mających na celu poprawienie gry. Dotyczy to zarówno radzenia sobie z toksycznymi graczami, zbalansowania Operatorów i ponownego opracowania map. Jeden z zespołów zajmie się również wydarzeniami w grze opracowując unikalne doświadczenia takie jak Mad House z zeszłego roku, ma to na celu wniesienie czegoś nowego do tytułu, a także eksperymentowania z różnymi mechanizmami, które mogą poprawić rozgrywkę. W tej sytuacji wprowadzenie trybu BR mogłoby rozgrywkę rzeczywiście urozmaicić.

Jeżeli nie przepadacie za wszechobecnym BR i chcieliście znaleźć swój azyl, to Rainbow Six Siege jest właśnie takim spokojnym zakątkiem wolnym od tego trybu. A już niedługo  rozpocznie się pierwszy sezon czwartego roku gry, a co za tym idzie poznamy dwóch nowych operatorów.

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię