Strona głównaGryAktualnościRainbow Six Siege – nowy operator uleczy drużynę

Rainbow Six Siege – nowy operator uleczy drużynę

W nadchodzącej aktualizacji do Rainbow Six Siege – Operation North Star do ekipy operatorów dołączy Thunderbird. Będzie to pierwszy medyk, który pomoże leczyć członków ekipy.

W ciągu ostatnich kilku sezonów Rainbow Six Siege dodano wiele nowych broni i gadżetów przydatnych to szybkiej eliminacji wroga. Wśród operatorów do tej pory tylko Doc i Finka mogą być uważani za kogoś w rodzaju medyka/uzdrowiciela. Wkrótce to się zmieni za sprawą Miny Sky.

Zobacz: Wyciekła tajemnicza usługa Sony o nazwie PlayStation Plus Video Pass

Aktualizacja Operation North Star wprowadzi obrończynię Minę Sky znaną jako Thunderbird. Będzie ona wyposażona w zaawansowaną technologicznie Stację Uzdrawiania Kona, mobilną jednostkę, która leczy wszystkich członków drużyny znajdujących się w jej zasięgu. Dodatkowo Kona może postawić na nogi pokonanych operatorów. Kona musi być instalowana ręcznie zatem będzie można uzyskać przewagę nad wrogiem instalując urządzenie np. w wąskich przejściach. Urządzenie będzie jednak bardzo delikatne dzięki czemu balans rozgrywki będzie utrzymany. Thunderbird zostanie wyposażona w strzelbę SPEAR .308 AR lub SPAS-15, automatyczny pistolet Bearing 9 i pistolet Q-929 jako opcja dodatkowa.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię