Strona głównaGryAktualnościRainbow Six Siege odkrywa karty, znamy szczegóły Operacji: Neon Dawn

Rainbow Six Siege odkrywa karty, znamy szczegóły Operacji: Neon Dawn

Ubisoft zamieścił pełną listę informacji dotyczących najnowszego czwartego sezonu Operacja: Neon Dawn. Jest on częścią świętowania piątego roku Rainbow Six Siege na rynku.

Całe wydarzenie nazywa się Rainbow Six Siege Year 5, w najnowszym sezonie możemy spodziewać się, wielu nowych gadżetów, ale najważniejsze, że dostaniemy nową mapę, oraz nowego operatora.

Operacja: Neon Dawn przedstawia i daje nam możliwość wcielić się w nowego operatora, a będąc precyzyjniejszym Panią Operator Aruni. Jest ona pierwszym agentem z Tajlandii i będzie dostępna dla graczy, którzy mają wykupiony pakiet Year 5 Pass, przez pierwszy tydzień, następnie zostanie udostępniona pozostałym graczom. Kolejną nowością tego sezonu jest przebudowana mapa Skyscraper z nowymi punktami wejścia oraz lepszym zbalasowaniem.

Nowa operator Aruni, na start będzie wyposażona w unikatowy zestaw broni, oraz gadżetów. Postać ta jest bardziej nastawiona na obronę, a jej unikatowy system obrony Surya Gate, tworzy laserowe zapory, które możemy zainstalować w drzwiach, oknach etc. Zapory te porażają przeciwników, którzy do nich się zbliżą, jednocześnie wyłączają sie, jeśli podejdzie do nich, ktoś z naszej drużyny.

Oczywiście nie są wszystkie zmiany, jakie pojawią się w czwartym sezonie, ponieważ dojdzie jeszcze funkcja Voice-to-Text i Text-To-Voice na czacie. Serwery testowe zostaną uruchomione ekskluzywnie na PC, 9 Listopada.  Operation: Neon Dawn ma zadebiutować w Grudniu, dokładna data na tę chwilę nie została podana.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię