Strona głównaWiadomościRozrywkaSerial Wiedźmin - produkcja została chwilowo wstrzymana.

Serial Wiedźmin – produkcja została chwilowo wstrzymana.

Netflix ogłosił, że produkcja drugiego sezonu serialu Wiedźmin została wstrzymana ze względu na wykrycie wirusa COVID-19 wśród członków ekipy produkcyjnej.

Serial Wiedźmin został bardzo ciepło przyjęty przez fanów, a ekipa produkcyjna tuż po emisji pierwszego sezonu, ogłosiła, że za chwilę rozpoczyna prace nad drugim sezonem. Niestety w międzyczasie wybuchła pandemia COVID-19 i wszystkie plany i ustalenia, można było wyrzucić do kosza. Oryginalnie drugi sezon został zapowiedziany na okres wakacyjny 2021, ale biorąc pod uwagę, że to nie jest pierwsze opóźnienie spowodowane wirusem, wcześniej aktor Kristofer Hivju, został pozytywnie zweryfikowany na obecność wirusa i zdjęcia zostały wstrzymane na mięć miesięcy.

Aktualnie cztery osoby są zakażone. Kto dokładnie tego nie wiemy, ale podobno nikt z głównych aktorów. Kiedy możemy spodziewać się serialu na platformie Netflix. Niestety nie wiemy, ale dodatkowe przestoje i wdrożenie nowych obostrzeń pandemicznych na planie serialu, z całą pewnością nie przyspieszy jego produkcji. Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć chorym osobom szybkiego powrotu do zdrowia, oraz samemu uzbroić się w cierpliwość i czekać na premierę. Z całą pewnością, będzie ona po wakacjach 2021.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię