Strona głównaGryRainbow Six Siege: teaser z nowym operatorem

Rainbow Six Siege: teaser z nowym operatorem

Kilka dni temu informowaliśmy Was o kolejnym sezonie Rainbow Six Siege: Grim Sky wraz, z którym do naszego zespołu dołączy dwóch nowych operatorów. Jednym z nich jest obrońca ze Scotland Yardu wyposażony w tarczę z paralizatorem. Teraz do Internetu wyciekł teaser, który przybliża nam nową postać.

Na klipie doskonale widać, że nowy operator nie nosi na sobie wielu ochraniaczy, a jego główną osłonę stanowi wielka tarcza wyposażona w paralizator. Podczas całego klipu Clash nie porusza się, więc bardzo możliwe, że również w grze aktywowanie tarczy będzie powodowało, że stanie się on powolny lub nie będzie mógł się poruszać. W zamian za to będzie stanowił doskonałą osłonę dla reszty drużyny.

Nowy trailer został pierwotnie opublikowany przez holenderską stronę Rainbow Six na Facebooku, jednak szybko zniknął. Jednak dzięki dobrym ludziom trafił on ostatecznie na YouTube i możecie go obejrzeć poniżej:

[you tube=VbZxfPJe4mY]

Drugi z operatorów to członek elitarnej amerykańskiej Delta Force, który jest specjalistą od taktyki. A jego głównym atrybutem jest spawarka, co może sugerować możliwość pokonywania zamkniętych drzwi.

Według dostępnych informacji data premiery Grim Sky powinna przypadać na 4 września. Gdy tylko będziemy wiedzieć coś więcej w temacie damy Wam znać.

Źródło: pcgamesn

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię